Pousada Vila Paolino
Pousada Vila Paolino Sao Pedro da Serra hotel ligt in de nabijheid van Cachoeira Poço Belo, gelegen op een afstand van 2 km.
U kunt Mercado Moura bezoeken binnen 10 minuten met de auto vanaf de herberg. Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Praca Joao Heringer, gelegen op 700 meter verderop. Het Poço Feio bevindt zich op een afstand van 4 km.
Proef eens Zuid-Amerikaanse specialiteiten bij Tutu E Torresmo, gelegen op een paar stappen verwijderd van Pousada Vila Paolino.
- Locale bezienswaardigheiden
- Templo Presbiteriano3829 km
- Praca Marchon3874 km
- Lumiar Aventura3807 km
- Lago de Lumiar3800 km
- Sociedade Musical Euterpe Lumiarense3850 km
- 1a Igreja Batista em Lumiar3763 km
- Mosaicos Portella435 km
- Luchthavens
- Luchthaven Macaé97 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Geen parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Vila Paolino hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Pousada Vila Paolino hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Macaé van Pousada Vila Paolino hotel?
Er is een 100 km afstand tussen Macaé en Pousada Vila Paolino hotel. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pousada Vila Paolino hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Vila Paolino hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Pousada Vila Paolino hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Pousada Vila Paolino hotel is $35. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Sao Pedro da Serra?
In dit hotel in Sao Pedro da Serra kunnen gasten uit Familie Kamer met een King Size Bed en Chalet kiezen.